Stylizacja brwi

Henna pudrowa
alternatywa makijażu permanentnego

Innowacyjna metoda koloryzacji i stylizacji w całości oparta na naturalnych składnikach. Żadnej z nas prawdopodobnie nie trzeba przekonywać, że zadbane i wyregulowane brwi potrafią całkowicie odmienić wyraz twarzy. Są w końcu oprawą naszych oczu, dlatego z pewnością zasługują na naszą uwagę.

Zalety henny pudrowej do brwi

Zabieg nałożenia henny pudrowej na brwi daje wiele korzyści. Przede wszystkim jest to koloryzacja naturalna, która w żadnym stopniu nie niszczy włosków. W przeciwieństwie do klasycznej henny, przygotowanie pudrowego preparatu nie wymaga użycia wody utlenionej, która w szkodliwy sposób wpływa na kondycję brwi. Zabieg łączy w sobie koloryzację z pielęgnacją, dzięki czemu włoski stają się błyszczące i odżywione. Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Warto zaznaczyć, że efekt zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia klasycznego preparatu. Pudrowa henna jest widoczna na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach nawet przez 6 tygodni. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknymi brwiami przez dłuższy czas!
Niewątpliwą zaletą pudrowej henny jest również szeroka gama kolorystyczna, która pozwala uzyskać kolor o różnych odcieniach i tonacjach, idealnie dopasowany do urody każdej klientki. Dzięki temu z efektów zabiegu będą zadowolone nie tylko brunetki, ale również blondynki i panie posiadające rude włosy. Ponadto nałożenie pudrowej henny na włoski najczęściej połączone jest z rozbudowaną stylizacją brwi, która pozwala uzyskać dopasowany do twarzy kształt(geometria brwi).
Przeciwwskazaniami do nałożenia pudrowej henny są również stany zapalnie oczu, powiek oraz okolic brwi, choroby skórne, otarcia, urazy, opuchlizna, poparzenia słoneczne, a także niedawno wykonane zabiegi złuszczające naskórek.

Jak dbać o „brwi pudrowe” po zabiegu?

Po wykonaniu stylizacji henną pudrową warto pamiętać o przestrzeganiu kilku prostych zasad, które pozwolą Ci cieszyć się efektem zabiegu przez długi czas.

  • Przede wszystkim pamiętaj, że ostateczny kolor brwi formuje się przez około dobę. Dlatego w ciągu pierwszych 24 godzin nie należy aplikować preparatów do makijażu w okolicy włosków.
  • Należy także powstrzymać się od dotykania i pocierania brwi oraz chronić je przed kontaktem z szamponami i odżywkami do włosów.
  • Po nałożeniu pudrowej henny unikaj również wizyt na basenie i w saunie.
  • Ogranicz także kontakty ze słońcem.

Przestrzeganie tych kilku prostych zasad sprawi, że efekt zabiegu będzie się utrzymywał na Twoich brwiach przez dłuższy czas!

Umów się na wizytę .