Regulamin .

Drogie Panie proszę o zapoznanie się z regulaminem.
Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie makijażu permanentnego znaczy, że zapoznałaś się z regulaminem.

Najważniejsze przeciwwskazania – upewnij się, że żadnego z nich nie masz :
– przeziębienie, przyjmowanie antybiotyków – osłabiony organizm, grypa, opryszczka, gorączka
– cukrzyca, ustabilizowana przez leki, daj znać mi o tym przed zabiegiem
– nie pij alkoholu ani nie zażywaj narkotyków dzień przed przed zabiegiem
– upewnij się, że jakiekolwiek inne leki które stosujesz nie mają działania rozrzedzającego krwi, np. Aspiryna, Acard itp.
– jeśli przyjmujesz leki antydepresyjne proszę poinformuj mnie o tym
– odstawiamy odżywki do rzęs i brwi – powodują rozszerzenie naczynek krwionośnych co za tym idzie ryzyko rozlania pigmentu
– nie wykonujemy henny przed zabiegiem

NIE WYKONUJĘ PIGMENTACJI:
– Paniom będącym w ciąży i w trakcie karmienia
– przy ostrych zmianach zapalnych zabiegowego miejsca (opryszczka, aktywny trądzik)
– przy terapii retinoidami
– przy pigmentacji kreski należy zdjąć przedłużane rzęsy, odżywki do rzęs należy odstawić na około 2 miesiące

Jeżeli masz „stary” makijaż permanentny koniecznie mnie o tym poinformuj i wyślij mi zdjęcie bez makijażu, zadecyduję czy podejmę się pigmentacji.

Kiedy nie ma żadnych przeciwwskazań co do zabiegu i jesteś zdecydowana , proszę o kontakt :
– przez FB: https://www.facebook.com/baranovastudio/
– telefonicznie: 881457565
– mail: a.baranow@gazeta.pl

Przypominam o obowiązkowym wpłaceniu zadatku do 3 dni, po umówionej wizycie w kwocie 200 zł, na numer konta przesłany w wiadomości SMS. Brak wpłaty wiąże się ze zwolnieniem terminu. Zadatek jest odjęty od kwoty makijażu permanentnego w dniu wizyty, a reszta kwoty za makijaż permanentny płatna po wykonanym zabiegu tylko GOTÓWKĄ. Nie pojawienie się na wizycie oznacza, iż zadatek nie będzie zwracany. Klientka może zmienić termin, nie później niż 48 godzin przed umówioną wizytą. Wizytę można przełożyć tylko JEDEN RAZ. Potem zadatek PRZEPADA. Jeżeli po wpłacie zadatku zrezygnujesz z wizyty, ZADATEK PRZEPADA. Proszę o przemyślaną decyzję dotyczącą zapisów na zabieg.

W tytule przelewu proszę napisanie ,,ZADATEK, imię i nazwisko, data zabiegu”. Po wpłacie zadatku poproszę prześlij mi w wiadomości lub mailu potwierdzenie zapłaty.

Jak przygotować się do zabiegu pigmentacji brwi
Nie reguluj włosków co najmniej 2 tyg. Będę mogła zobaczyć naturalna linie włosa co znacznie ułatwi mi rysunek.
Jak przygotować się do zabiegu pigmentacji ust
Jeżeli kiedykolwiek wystąpiła opryszczka, należy zacząć przyjmować 2 dni przed zabiegiem Heviran (na receptę)

Czas trwania
Zarezerwuj sobie od 2,5 do 3h. Konsultacja poprzedzająca zabieg , pomoże nam ustalić wspólne oczekiwania, robię miedzy innym rysunek wstępny po czym dobieramy kolor indywidualnie i przystępujemy spokojnie do zabiegu.

Znieczulenie
W zależności od klientek progu bólu wrażliwości. Z reguły usta są najbardziej wrażliwa częścią więc dyskomfort jest większy. IM MNIEJ ZNIECZULENIA tym bezpieczniej dla zdrowia i dla piękniejszego koloru przy pigmentacji.

Efekt
Trwałość zawsze będzie kwestią indywidualną, ale prawidłowo wykonany makijaż permanentny utrzymuje się do max 1,5-2 lat. Panie które mają makijaż dłużej, nie mają makijażu a tatuaż. Indywidualna pielęgnacja, rodzaj skóry i stan zdrowia mają kluczowy wpływ na długość utrzymywania się makijażu permanentnego.

Dopigmentowanie
Po 6 tyg widzimy się jeszcze raz, dopigmentowanie ma na celu utrwalenie i wzmocnienie efektu. Jeżeli nie stawisz się na drugim spotkaniu zabieg jest nieskończony. Na korekcie wyrównuje braki pigmentu, możemy je przyciemnić, wzmocnić intensywność koloru, pogrubić, wyrównać. Dopigmentowanie po 6 tyg. płatne 200zł, do 6 mieś. 300zł, od 1-1,5 roku połowa ceny aktualnej. Powyższe ceny obowiązują dla osób, które wykonywały u mnie makijaż permanentny.