Agnieszka Baranow-Chybzińska

Poznajmy się

Jestem certyfikowaną linergistką, kosmetyczką. Cały czas dążę do doskonalenia swoich umiejętności biorąc udział w szkoleniach i warsztatach, by moje usługi były na najwyższym poziomie.

Rok 2019 był dla mnie przełomowy poszerzając swoją wiedzę i chęć dzielenia się nią ukończyłam kurs na instruktora makijażu permanentnego Polskiej Akademii Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji oraz kurs na Instruktora Stylizacji rzęs. Odbyłam wiele szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej m.in. z mezoterapii igłowej, lipolizy, z wypełniaczy I i II stopnia jak również Nici PDO I i II stopnia.

Moja historia

Marzenia i pasja

Jestem absolwentka WSHE we Włocławku. Ukończyłam studia I stopnia na kierunku Ekonomia. Podczas wieloletniej pracy w corpo postanowiłam spełniać swoje marzenia. Moja przygoda z makijażem permanentnym rozpoczęła się w 2015 roku.Jako mała dziewczynka i nastolatka miałam wiele marzeń kim chciałabym zostać: pielęgniarką, nauczycielką czy uczęszczać do liceum plastycznego… Z biegiem czasu wszystkie marzenia zaczęłam realizować, a to właśnie dzięki pracy, która jest moją pasją.

"Pani Agnieszka to najlepsze rączki do jakich mogłam trafić. Pełen profesjonalizm o miłym, sympatycznym podejściu już nie wspomnę. Bardzo cenię sobie sterylnosc i u Pani Agnieszki to znalazłam. Jestem mega mega zadowolona mordka mi się śmieje za każdym razem kiedy spojrzę w lusterko. Polecam z czystym sumieniem brwi permanentne i nie mogę się doczekać moich różowych usteczek. Jednym zdaniem Pani Agnieszka jest najlepsza!!!!!"

Krysia (źródło Facebook)

"Cieszę się, że trafiłam właśnie do pani Agnieszki. Profesjonalistka, która kocha to co robi, a przy tym przemiła, sympatyczna, kontaktowa osóbka. W gabinecie czułam się komfortowo a rozmowa z panią Agnieszką przebiegała w taki sposób jakbyśmy się znały od dawna. Polecam, bo ja jestem baaaardzo zadowolona! Zresztą oceńcie sami"

Edyta (źródło Facebook)

Certyfikaty

Chcesz umówić się na wizytę ?